تبلیغات
به دانلود شو خوش آمدید - استاد رائفی پور : گاف بزرگ
به دانلود شو خوش آمدید
وبلاگی معتبر برای شمایی که دوست دارید بدون دردسر دانلود کنید

--=  در انتشار این مطلب همکاری کنید  =--


بسم الله الرحمن الرحیم

بار ها عرض کرده بودم که با وجود برنامه هایی که برخی شبکه های ماهواره ای در مورد حقیر پخش میکنند  قصد پاسخ دادن به اراجیف آن ها را ندارم. لیکن مورد اخیر توسط برخی داخلی ها نیز دامن زده شد و اینگونه پنداشتم عدم پاسخ به آنها در فضای داخلی به نوعی تایید تمامی گفته هایشان  و از طرفی دیگر احترام به در خواست پژوهشگران عزیز میهنمان مبنی بر پاسخ به این مطالب باشد.

چندی پیش در جریان جلسه پرسش و پاسخ یکی از برنا مه هایم  یکی از دانشجویان جوان و پژوهشگرد در عرصه صهیونیزم اعلام نمود قصد ساختن مستندی در حوزه پوشاک دارد و از بنده خواست که همان جا در مقابل دوربینش (یک دوربین کاملا آماتور) در موضوع مذکور توضیحاتی دهم و بنده نیز با کمال میل پذیرفتم.

اما ظاهرا شبکه من و تو در برنامه ای به تمسخر مستند ساخته شده توسط این جوانان می پردازد و گویا ایده این برنامه را از سایت خبری آینده نیوز می گیرد که به زعم خودش سخنان بنده را نقد کرده است. همچون روال سابق پاسخ من وتو را نمی دهیم لیکن جواب این سایت خبری را خواهیم داد که البته پاسخ اولی هم خواهد بود.

لینک مقاله مذکور: http://www.ayandenews.com/news/30881

و اما پاسخ:

این سایت در بخشی از نقد خود آورده است:

"اخیراً در سطح شبكه های اجتماعی فیلمی منتشر شده كه بخشی از گفته های رائفی پور در یك برنامه است و این شخص تحت عنوان استراتژیست به بیان این ادعاها می پردازد و بدون ارائه یك برگ سند علمی می گوید: «پوشاك تنگ و مردانه كه استفاده می شود. لباس زیر "مارك داری" كه استفاده می كنند؛ به لحاظ آفرینش اگر بیضه های مرد حرارتش با حرارت بدن یكی باشد، انسان عقیم شده و نمی تواند نسل خودش را ادامه دهد. به خاطر این ابدا نباید لباس تنگ پوشیده شود. این اتفاق دارد می افتد. لباس های بسیار تنگ می پوشند كه این تاثیر می گذارد روی نسل این طرف. اینها هدفمند دارد اتفاق می افتد.» البته در این كه شلوارهای آزادتر می تواند هم شكیل تر و هم برای اعضای بدن مناسب تر باشد. اما ایشان نمی گوید چند میلیون غربی از این طریق عقیم شده اند؟!"

در پاسخ به این بخش از افاضاتشان باید گفت اولا سخنان حقیر همانطور که گفتم کوتاه و اختصاصی همان مستند بوده است و اما پاسخ پزرشکی ما و البته سند علمی برای ایشان :

 بیضه ها  عمده ترین غده جنسی در مردان هستند که در داخل کیسه بیضه ( اسکروتوم) قرار گرفته اند و علاوه برانسان در  همهٔ پستانداران نر نیز  وجود دارند.

وظیفه اصلی  بیضه ها  تولید اسپرم (گامت نر) است. نکته مهم اینکه :برخلاف تخمدان های زن که در داخل شکمش واقع شده اند بیضه ها در کیسه ای در بیرون از بدن مرد قرار دارند علتش این است که فرآِ یند اسپرم سازی باید در محیطی خنک تر از بدن صورت گیرد دمای بیضه‌ها باید  در حدود ۳ درجه از دمای عمومی بدن (۳۷)کمتر باشد . در روی کیسه بیضه ماهیچه‌های صاف قرار دارند که به صورت غیر ارادی عمل می‌کنند و هنگامی که دمای بیضه‌ها از حد معمول پایین‌تر برود، منقبض می‌شوند و باعث می‌شوند تا بیضه‌ها به زیر شکم نزدیک شوند و گرم‌تر شوند (اتفاقی که در هوای سرد رخ می دهد).

 اما وقتی هم که دمای بیضه‌ها از حد معمول بالاتر برود، مثل روزهای گرم و شرجی  این ماهیچه‌ها منبسط می‌شوند و بیضه‌ها از شکم فاصله می‌گیرند تا خنک‌تر شوند و شرایط برای اسپرم‌سازی مناسب شود.

آنچه خواندیدی نظر پزشکان متخصص در این حوزه است نه حدس یا گمان بنده که البته اندک مطالعات پزشکی نیز دارم نا گفته نماند در برخی افراد که به طور مادر زاد بیضه هایشان در داخل بدن قرار دارد به همین دلیل که دمای بدن عینا به بیضه ها منتقل می شود و هردو هم دما می شوند (37 درجه) احتمال عقیم شدن این افراد بسیار زیاد است و مصطلحا در پزشکی به ایشان بیماران "نهان بیضه" می گویند البته دانشجویان رشته های پزشکی و ژنتیک و حتی دامداری با این مطالب کاملا آشنا هستند  فلذا دلیل اصلی با لا رفتن احتمال عقیم شدن در مردانی که لباسهای تنگ می پوشند همین است که این پوشش تنگ و چسبناک بیضه ها را به بدن نزدیک کرده و باعث هم دمایی می شود ، البته یکی از علل الشرایع اسلامی مبنی بر اینکه مردان آلت جنسی خود را پس از ادرار با آب سرد بشویند می تواند همین مطلب باشد (مطالعه بیشتر در این مورد به خود شما عزیزان محول می گردد لیکن می توانید با سرچ کلید واژه بیماری"نهان بیضه " به تحقیق بیشتر در این مورد بپردازید).

سایت زیر در این باره  اطلاعات خوبی دارد:

 http://www.zojamuz.com/m1.aspx

 در بخش دیگری از متن سایت مذکور (آینده نیوز) آمده است:

" وی می افزاید: «شلوار جین؛ جین در انگلیسی یعنی "جن". شلوار لی آبی رنگ رو می گویند جین. دقیقاً یك تشبه به... (نا مفهوم و احتمالاً جن). یا اخیراً یك كفش هایی طراحی كردند كه یك متر! یك متر كه عذرمی خوام، یك وجب پاشنه داره و واقعاً در حد یك متر است، آن پاشنه شان! پنجه پا را تشبه می كند به جن.، مثل سُم! ما دو سال پیش عكسش رو دیده بودیم و كار كردیم و واقعاً فكر نمی كردیم وارد كشور شود. اما شد.» در خصوص شلوارهای جین در انتها توضیح می دهیم. اما در خصوص كفشهای پاشنه بلند ذكر همین نكته كافی است كه این كفش ها دهه های متمادی مورد استفاده است و دست كم از زمان كشف حجاب تاكنون در ایران وجود دارد و حتی در تصاویر كشف حجاب هم قابل رویت است و در این سال ها تنها قدری پاشنه اش بلند و كوتاه شده است. بهتر نبود به جای این توجیهات به برخی ضررها كه پزشكان درباره استفاده از این كفشها بیان كرده اند، اشاره شود؟ "

در پاسخ باید گفت : بنده ابدا در باره همه کفش های پاشنه بلند سخن نگفته ام که بعد بگویم که دو سال پیش فهمیدیم که وارد ایران خواهد شد. آیا نویسنده متن قدری از قوه عاقله خود استفاده نکرده است که حداقل تا آنجا که عمر ما اجازه می دهد کفشهای پاشنه بلند را در ایران دیده ایم و نیاز نبوده بگوییم دوسال است کفش پاشنه بلند دیده می شود ؟ که سایت خبری مذکور مجبور شود بگردد و عکسی از سفر امان‌الله خان و ثریا پادشاه و ملكه افغانستان به ایران و كفش پاشنه بلند خانم ها در دوره كشف حجاب پیدا کند.

بلکه نظر بنده  همان طور هم که در آن مستند اشاره کرده ام در باره کفش های جدیدی است که پاشنه بسیار بلندی دارد (در برخی موادر حدود 15 سانت) و حتی بنده به شوخی عرض مکنم یک متر  که در باره آن مفصل صحبت خواهم کرد.

 اما در باره شلوار جین باید گفت: ظاهارا نویسنده متن فکر کرده  که فقط خودشان می دانند به ساده ترین شکل ممکن یعنی سرچ عبارت " تاریخچه شلوار جین" می توان به گذشته آن پی برد و چنین مطلبی به ذهن ما نرسیده است و با وجود اینکه عده ای مترصد  این هستند تا کوچکترین اشتباهی در صحبت های حقیر را به بمبی تبلیغاتی بدل کنند بنده می آیم و هرچه بخواهم می گویم تا به قولی سوژه دست ایشان بدهم. قبلا در جریان معرفی نمودن کمال الملک به عنوان فراماسونر و عضو فراموشخانه ، سایت بالاترین نیز کلی مزخرفات افاضه نمود که بعد از ظاهرا گوشزد توسط برخی محققین و افتادن دو هزاریشان مبنی بر صحت این مطلب سکوت اختیار کرد و ادامه نداد. بگذریم در رابطه با شلوار جین باید گفت:

یکی از ابزار های قدیمی یهودیان برای جنگ روانی و پیشبرد اهدافشان مسئله تحریف کلمات است تا آنجا که قرآن عزیز نیز به آن اشاره می کند و ودر موارد مختلف می فرماید: یُحَرِّفُونَ الْكَلِمَ عَنْ مَواضِعِه (نسا 46/مائده 13/مائده41)

مبنی بر این که یهودیان صدر اسلام از کلماتی استفاده می کردند که معنایی دو گانه داشت و همیشه معنای مد نظر آن ها هنگام استفاده از کلمات در واقع چیز دیگری بود.

به عنوان نمونه آنطور که قرآن اشاره می فرماید: هنگام سخنرانی پیامبر اعراب از عبارت "راعنا" استفاده می کردند که بدیم معنی بود:  ای پیامبر مراعات ما را بکن و قدری آرامتر و مطابق با فهم ما سخن بگو.

عجیب اینکه یهودیان ساکن در مدینه یعنی بنی نضیر ، بنی قریظه و بنی قینقاع دقیقا از همین عبارت استفاده می نمودند منتها با مفهومی دیگر که عبارت بود از (راعنا = راع+ نا) به معنای " ای نادان ما " که از این طریق به حضرت رسول توهین می نمودند . این مسئله تاجایی ادامه یافت که خداوند ایه ای در همین زمینه نازل فرمودند و عملا به کلمه "راعنا" اشاره فرمودند.(نسا 46)

نویسنده کتاب "مسیح یهودی و فرجام جهان" می گوید هنگامی که "پیوریتنها" از انگلیس وارد قاره امریکا شدند تا می توانستند اسامی عبری و یهودی بر سرزمینها گذاشتند ولی تا جایی که می توانستند از هین شیوه استفاده میکردند تا اعتراض مسیحیان را موجب نشود.

به عنوان نمونه مراد آنها از عبارت dc در انتهای نام واشنگتن (washington dc) برخلاف اینکه گفته می شود (dc district of columbia) است در حقیقت مخفف (David's capital)  بود که اولی به معنی "منطقه کلمبیا" و دیگری "پایتخت داوود" است.

نکته جالب انکه هم اکنون پسوند DC در انتهای نام شهر اورشلیم که از سوی صهیونیستها استفاده می شود دقیقا به همین معناست. Jerusalem, D.C. =David's capital)) و اشاره به پادشاهی قدرتمند پادشاه داوود دارد.

مثال دیگر در این زمینه  واژه " هالیوود " است که با اندکی تغیییر املائی معنای چوب مقدس (عصای حضرت موسی) را می دهد در حالی که در حالت اصلی "holly" به معنای چوب درخت راش است و "holy" به معنای مقدس.

آنگونه که مستحضر هستید این یک ترفند قدیمی در میان یهودیان است و شگفتی قرآن در آنجاست که برای عمل اینها از فعل مضارع استفاده کرده است که در ادبیات قرآنی به مفهوم استمرار است و به این معنی که این شگرد همیشگی آنهاست.

مراد حقیر در باره جین نیز دقیقا همین مورد بوده است ،  و الا بنده به اندازه نویسنده دستپاچه آن متن و مجریان من و تو در انگلیس میدانم که می توان یک سرچ ساده با عبارت "تاریخچه شلوار لی یا جین" در اینترنت انجام داد و بعد فقط کافی است یک copy  وpaste نمایم (کما اینکه نویسنده مطلب مذکور دقیقا همین کار را کرده است).

جالب اینجاست نویسنده آن مطلب حتی متوجه صحبت های حقیر نشده و عبارت blue jinn  را نفهمیده است و در متنش سه نقطه گذاشته است. عزیزان مستحضر هستند که صهیونیستها (بخوانید یهودیت تحریف شده) از blue jinn  (جن آبی) به عنوان راز هفتم از 13 راز نهان خود یاد می کنند و یاری گرفتن از "جن آبی" (شیاطین) از گذشته در میان ایشان رایج بوده است .

وَ أَنَّهُ كانَ رِجالٌ مِنَ الْإِنْسِ یَعُوذُونَ بِرِجالٍ مِنَ الْجِنِّ فَزادُوهُمْ رَهَقاً (سوره جن آیه 6)

ترجمه : و اینكه مردمى از انس به مردمى از جن پناه مى‏بردند و همانها باعث بیشتر شدن بدبختى انسان ها مى‏شدند.

تشبه به شیاطین از آرزو های ایشان بوده است و البته ناگفته نماند آقای "لاوی" از یهودیان و صهیونیستهای  متنفذ در صنعت پوشاک بود که توانست این لباس "لباس جین" را عملا جهانی کند و جالب اینکه نویسنده مقاله مذکور خودش نیزدر  انتهای متنش بی آنکه بداند و بخواهد و او را بشناسد به این فرد اشاره نموده است .

متن مذکور:" بعد از جنگ، تولید كننده های معروف پوشاك از قبیل رانگلر (wrangler) و لی (lee) شروع به رقابت با لوی (levi) برای در دست گرفتن بازار جهانی كردند."

در باره کفش هایی با پاشنه خیلی بلند باید گفت حدود دوسال بودکه ما متوجه این مدل سازی شدیم(البته کار آنها سالها قبل آغاز شده بود) در این پروژه آرام آرام این کفشها عملا از کفشهایی با پاشنه بسیار بلند به سُم (hoof) بدل گشت و بنده نسبت شیوع به این مسئله در کشور هشدار دادم و عرض کردم این پروسه قبلا در غرب استفاده شده وجواب داده است .به عزیزان پیشنهاد می گردد عبارت های زیر را در بخش تصاویر موتورهای جستجو گر سرچ فرمایند خودشان متوجه مطلب خواهند شد:

hoof shoes

lady gaga hoof shoes

alexander mcqueen hoof shoes

hoof shoes mcqueen

claw shoes

در این پروسه طبق معمول سوپر استار ها نیز به کمک صهیونیستها آمدند و استفانی جوآن آنجلینا جرمانوتا (Stefani Joanne Angelina Germanotta)  معروف  به لیدی گاگا: خواننده، ترانه‌سرا و آهنگساز آمریکایی-ایتالیایی‌تبار به میدان آمد ، فردی که از آن برای جوانان غربی بتی ساخته شده است ومجله تایم (رسانه انحصاری صهیونیستها) لیدی گاگا را در فهرست ۱۰۰ شخصیت تاثیرگذار جهان معرفی می نماید   تا بار دیگر فردی هرزه را برای جوان به عنوان الگو معرفی نمایند.

کفش سم دار

کفش سم دار

کفش سم دار

کفش سم دار

کفش سم دار

سم کفش

کفش سم دار

همانطور که مستحضر هستید دیدید که چگونه این کفشها به مرور زمان تبدیل به سُم شدند.البته گیریم که نویسنده مطلب اطلاعی از جریان نماد شناسی درمیان صهیونیست ها و فراماسونر ها نداشته باشد اکنون لابد توجیه ایشان درباره استفاده از این کفش ها تشبه فرد به چهار پایان است که صد البته خانم ها بیشتر از سخن ایشان عصبی خواهند بود.

وبسایت مذکور در جایی دیگر آورده است:

" این استراتژیست در ادامه مطالب جالب تری می گوید و ادعا می كند: «بسیاری از این تیشرت ها را دیدم كه نقش های پیچیده ای رویش است، این طلسم است. اعدادی روی این لباس ها خورده كه اینها ابجد بعضی از شعارهای شیطانی است. مثلاً یارو زده 813، 418، شما نمی دانید چیست. اینها ابجد یك جمله است و كاركرد همان جمله را دارد و نكته دیگه اینا زمینه بازی طراحی كرده اند.. شما به هر حال هر مانتو می خواهید بخرید، از روی مانتوهای طراحی شده اینهاست. خیلی از دختران ما ابدا دوست ندارند این لباس ها را طراحی كنند. دختر عفیف است اما جوان است، دوست دارد شیك پوش باشد، دوست دارد متنوع لباس بپوشد، ندارد. لباس متنوع را فقط او برایش ارائه می دهد.» و این نشان می دهد انگلیسی زبانان هم به حروف اَبجَد كه شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است كه بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده نیز مسلط هستند و لابد به عربی و فارسی هم مسلط هستند! "

امان از جهل! نویسنده متن مذکور حتی زحمت به خرج نداده است تا اندکی در باره ابجد در میان اروپایی ها و یهودیان و حتی دیگر اقوام یک سرچ ساده نماید تا مشاهده فرمایند که ایشان هم ابجد دارند و نویسنده دستپاچه بی خبر بوده ست و جالب اینجاست که علم ابجد در اروپا و غرب تنوع بیشتری داشته و سیستم های عددی متفاوتی را شامل می گردد.

عزیزان " numerology" مبحثی است که در آن به  معانی رمزی اعداد اشاره می شود. و در کابالا (عرفان یهود) به آن " gamatria / gematria " گفته می شود.

ابجد غربی

ایشان در متنشان برای نمونه به عدد 418 اشاره کرده اند خوب است برای  تفنن هم که شده  نیم نگاهی به جلد کتاب "قانون آلیستر کراولی" شیطان پرست معروف قرن 19 و 20  میلادی بیاندازند تا ببینند 418 معادل چه کلمه ای است ؟ البته به شرطی که او را بشناسند.

کتاب قانون آلیستر کراولی

در این تصویر 418 معادل ابجد عددی XCIII است که آن هم اشاره به  "آیواس"- Aiwass - یکی از شیاطین جنی دارد که با وی در ارتباط بوده است و کراولی ادعا می کند این کتاب را آیواس به وی وحی کرده است گفتنی است کاراکتر اصلی انیمیشن "مگا مایند" همان آیواس است ).

تصویر آیواس که کراولی ادعا کرد با ذغال آن را کشیده است

تصویر آیواس در انیمیشن مگا مایند بصورت جن آبی

حالا ایشان احتمالا متوجه شده اند که چه گاف بزرگی داده اند. بله امروز آنچه بر تی شرت ها و لباسهای جوانان ما نقش بسته نام شیاطین است .

البته مثال در این زمینه بسیار زیاد است شما می توانید به حروف بی معنی تایپ شده در زیر هرم در یک دلاری مراجعه فرمایید که البته اینها برای جناب نویسنده بی معنی است چراکه مطابق با ابجد رومی می شود 1776 که سال استقلال امریکاست.

1776 دلار

خوب است فرد مذکور به پروپاگاندای تبلیغاتی  عجیب امریکایی ها در جریان جنگ سرد با شوروی هم مراجعه فرمایند که درآن امریکایی ها ابجد نام "گور باچوف " را معادل 666 محاسبه کردند و مطابق با کتاب مکاشفات یوحنا او را شیطان دانستند ، که ان شا الله ایشان این یکی را دیگر می شناسد و لابد اگر عقلشان را دست نویسنده سایت آینده نیوز می دادند بیچاره بودند چون اول عبارت "گوربا چوف " را به زبان عربی می برد تا ابجدش را محاسبه نمایند و چه فلاکتی هم متحمل می شد  چون عرب ها نه "گ" دارند و نه "چ"!

بنده پیش ازاین ذهنیتی از سایت مذکور نداشتم و حتی اسم آن را هم نشنیده بودم لیکن نحوه نگارش متن که پر از توهین و بی انصافی بود و از طرفی دیگر ارتباط دادن حقیر با جناب آقای عباسی در نوع خود منحصر به فرد بود و ترس این تارنمای خبری از تبدیل شدن بنده  به عباسی دیگر جالبتر می نمود و از همه اینها مهمتر بی اطلاعی و جهل محض نویسنده درمورد مواردی بود که به زعم خود به تحلیل آنها پرداخته بود و البته تا آنجایی که وقتم اجازه می داد اندک پاسخی دادم و بقیه را به یک سخنرانی خاص در مورد پوشاک محول می نمایم.

شایان ذکر است  افراد بسیاری با بنده تماس گرفته و اعلام نمودند که در بخش نظرات اشتباهات و گاف های بزرگ این مقاله را پاسخ داده اند اما از سوی سایت تایید نمی شود فقط در یک مورد یکی از دوستان پزشک می گفت در بخش نظرات صحت مسئله عقیم شدن و ارتباطش با پوشش تنگ و چسبان را توضیح داده است که آن را هم تایید نکرده اند و این نشان می دهد که برخلاف نظر ابتدایی حقیر که نویسنده مقاله را در این حوزه (نمادشناسی صهیونیزم و مفاهیم دیگر آن) بی اطلاع می پنداشتم . خیر قصد و غرض نیز وجود داشته است و البته همسویی این مقاله با برنامه شبکه "من و تو"  خود جای تفکر دارد.امید وارم حداقل سایت مذکور ابتدائی ترین رسالت  کار خبر رسانی را انجام داده و شجاعت عذر خواهی را داشته باشد .(هرچند انتخاب سلیقه ای نظرات کاملا علمی خود گواه مطلب دیگری است)

عزیزانم اگر اصرار  دانشجویان و پژوهشگران عرصه صهیونیزم نمی بود ابدا حتی یک دقیقه وقت خود را حرام نمی کردم تا پاسخ لندن نشینان را بدهم اما در عوض قول می دهم تا در باره پوشاک یک سخنرانی مفصل نمایم و از دستهای پنهان داخلی در صنعت پوشاک پرده بر دارم!

اما در پایان روی سخنم با سازندگان جوان مستند مذکور است که هدف این بمب باران خارج نشینان و یاران داخلی !!! قرار گرفته اند که مبادا قدمی عقب بگذارند وبدانند که مستندشان باز خورد داشته که این گونه دشمنان قسم خورده این مرز و بوم را به واکنش واداشته است تا علیه شما برنامه ای تهییه نمایند.

به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است

نوع مطلب : مطالب جالب، 
برچسب ها : استاد رائفی پور، افاشگری، گاف، استاد رائفی پور : گاف بزرگ، مهدویت و آخر زمان، فراماسونری و جوامع مخفی، یهود شناسی،
لینک های مرتبط :

شنبه 28 خرداد 1390 :: نویسنده : علیرضا حزبه نژاد
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


باسلام خدمت دوستان گرامی این وبلاگ مخصوص سرگرمی و اوقات فراغت شما دوستان می باشد و از
آمدن شما به این وبلاگ بسیار ممنون و متشکرم و خواسته ای که از شما دارم این است که برایم نظر بگذارید.
شما می توانید با نظرات خود هم به بهبود وبلاگ کمک کنید و هم می توانید سوال ها و پیشنهاد ها و درخواست های خود را به اطلاع من برسانید خواسته ی دیگری که از شما دارم این است که در نظر سنجی هم شرکت کنید با تشکر از شما

مدیر وبلاگ : علیرضا حزبه نژاد
نظرسنجی
به نظر شما کدام یک از بخش ها بهتر از بقیه ی بخش ها می باشد. شما با نظرتان می توانید به ما کمک کنید. با تشکر.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی