تبلیغات
به دانلود شو خوش آمدید - آخرین دست و پای صهیونیزم - نگاهی کلی به پروژه جدید صهیونیزم
به دانلود شو خوش آمدید
وبلاگی معتبر برای شمایی که دوست دارید بدون دردسر دانلود کنید

دوستان و همکاران گرامی دوران را جدی تر از گذشته دنبال کنید امروز ما در شرایط بسیار حساس جهانی  هستیم . لحظه ای غفلت، ممکن است تبعات سنگینی را در پی داشته باشد . 

همکاران گرامی که در عرصه ی آخرالزمان شناسی فعالیت میکنید؛ در این دوران حساس، ما بزرگ ترین مسئولیت را بر دوش داریم. حتما میدانید که ما در خط مقدم جنگ نرم هر روز در حال نبرد هستیم به همین خاطر این مطلب را بیشتر برای شما نوشتیم. شما مانند ما دارنده ی یک رسانه ی کوچک هستید که ممکن است روزانه صد ها نفر را   تحت پوشش خبری خود قرار دهد به همین جهت اشراف کامل بر این بحث ها لازمه ی کار ماست.   

دوستان حتما توجه دارید که اساس همه ی جنگ ها از آغاز خلقت تا کنون شیطان، این موجود کافر به خدا بوده است . به همین جهت برای درک این شرایط باید اول خودتون رو در برابر حملات شیطان با سپر تقوا ضد ضربه کنید . چرا که اگر ضربات شیطان بر ذهن و روح شما وارد شوند مانند خیلی ها دوران را درک نخواهید کرد. البته ما هم از این دایره خارج نیستیم . 

از دهه گذشته شروع میکنیم؛ از آغاز دهه جدید میلادی که شروع هزاری دوم است؛ صهیون های درخدمت شیطان، نقشه های از قبل طراحی شده ی خود را به اجرا گذاشتند. اول رئیس جمهور شدن جرج واکر بوش به عنوان یک موعود (مسیحیان معتقد اند که مسیح در پایان هر  هزاره ظهور خواهد کرد به همین جهت جرج بوش را یک موعود یا مسیح القا کردند) دوم، خودزنی 11 سپتامبر به واسطه ی اسامه بن لادن یکی از متحدان آمریکایی . سوم حمله به عراق و افغانستان با هدف دریافت منابع و از همه مهم تر محاصره ی ایران به عنوان کشوری که همه معادلات آنان را بر هم زده است . چهارم حمله به لبنان به عنوان سنگر اصلی اسلام . پنجم حمله به ایران به عنوان آخرین جبهه . 

اگر هدف چهارم محقق میشد الان ما زنده نبودیم که این مطلب را بنویسیم شاید هم اسلام برای همیشه نابود میشد . بنابراین شکست از لبنان به عنوان سنگر دفاع از اسلام، تمام معادلات ایشان را بر هم زد . 

و سال 2006 سال تجدید پروژه های شیطان و صهیونیزم است . 

سال 2006 در حالی به آخر میرسید که شیطان در پروژه ی خود یعنی نابودی لبنان شکست خورد. و عملا هدف پنجم یعنی شکست ایران از دایره اهداف بیرون رفت . بنابراین لازم بود که پروژه را در تاریخ دیگری اجرا کنند . 

به همین جهت پروژه به به تاریخ 21 دسامبر 2012 منتقل میشود. یعنی 11 سال بعد از ماجرای 11 سپتامبر که خود ماجرای 11 سپتامبر 11 سال بعد از سخنرانی پدر جرج واکر بوش در زمینه نظم نوین جهانی صورت گرفت . و بر این اساس، سیل فیلم های سینمایی، مستند، کارتون ، بازی های ویدئویی، مقالات و اخبار مرتبط با نابودی جهان در سال 2012 دقیقا بعد از شکت از لبنان در سال 2006 در دستور کار قرار میگیرد. 

بدانید که هدف اصلی این پروژه ایران است همان کشوری که تمام معادلات آنان را برهم زد . آنان با اسلام مشکلی نداشتند تا زمانی که آن را خطرناک دیدند. مگر هالیوود یک سال قبل از انقلاب اسلامی ایران در سال 1356(1977) برای پیامبر ما فیلم نساخت ؟ پس چه شد که الان فیلم های متعدد در زمینه اسلام هراسی ساخته میشود؟ علت ظاهر شدن خوی ظلم ستیزی اسلام بعد از انقلاب اسلامی ایران است . 

سروران عزیز اشراف داشته باشید که حملات علیه ایران به عنوان کانون بیداری جهانی روز به روز تشدید خواهد شد . توجه داشته باشید که یکی از فرق های مسلمین و یهودیان در این است که آنان میخواستند به وسیله ی موسی (ع) به زمین موعود (فلسطین) برسند اما ما میخواهیم به زمان موعود برسیم یعنی مکان آن مهم نیست بلکه شرایط آن مهم است . و حذب شیطان در حال جلوگیری از رسیدن ما به زمان موعود است و تا الان موفق شده . 

امروز که بیداری های جهانی صورت گرفته نظام سلطه مانند یک فرمانده دست پاچه جبهه های دیگر را تقریبا رها کرده و به ریشه ی این بیداری ها اشراف دارد . شک نکنید که برای ایران نقشه های فراوانی دارند. 

آنان تحت پروژه 9944 تاریخ هایی را اعلام کردند که جای بسی تامل دارد : 

 14خرداد ،27 تیر ،  20 مرداد ،7 شھریور ،27 مھر ، 20 آبان ، 22 آبان ،11  آذر 

27 تیر، روز " اعلام پذیرش قطعنامه 598 شورای امنیت از سوی ایران " است که نماد جنگ در آن نهفته است . روزی که ایران جنگ را پایان داد. 

تاریخ های  7 شهریور و 27 مهر در تقویم شمسی چیز مهمی نیستند و تحلیل خاصی در این باره نداریم . 

اما تاریخ 20 آیان و 22 آبان تاریخ های مهم اند. که مرادف اند با 2011.11.11 و 2011.11.13 یعنی همان تاریخ هایی که ما احتمالا میدادیم در آن اتفاقاتی بفتند که بعدا دیدیم که آنان نیز این تاریخ را به عنوان روز موعود یاد کرده اند. 

بعدا مطلب مفصلی در این باره مینویسیم اما تا این حد بگوییم که آنان در این تاریخ به اصطلاح مقدسشان میخواهند تنش شدیدی در منطقه ایجاد کنند که ما دو فرض سوریه و لبنان را در نظر داریم. به شکلی که ممکن است در این تاریخ فتنه ی سوریه بسیار شدید شود و به عمل بشیند ولی فرض محکم تر آن است که در این تاریخ پادشاه عربستان را بکشند و عربستان را به چند کشور تجزیه کنند که البته چندی پیش این فرض از سوی یکی از تحلیل گران شنیدیم . 

تاریخ 11 آذر هم که یعنی 9/11 برایشان مقدس است چراکه عدد 911 در آن به کار رفته مانند حادثه یازهمه سپتامبر یا 9/11 . البته در مورد این عدد در این مطلب توضیح دادیم . 

اما تاریخ مهمی که امیدواریم در آن فرضیاتمان اتفاق نیفتند؛ 14 خرداد است.

14 خرداد روز ارتحال امام عزیز ما امام خمینی (ره) است. به تعبیر آنان نماد سست شدن انقلاب است .در این تاریخ آنان میخواهند اتفاقات بزرگی را در ایران رقم بزنند. 

در این تاریخ برخی از همکاران تحلیل کرده بودند در خارج از کشور ممکن است تهاجمات علیه سوریه اتفاق بیفتن که البته خیلی قابل اعتماد نیست اما همان طور که گفته شد هدف اصلی ایران است . بسیار عجیب است که جریان انحرافی، این تاریخ را روز ظهور امام زمان (عج) میداند یعنی روزی که ولایت فقیه معنی خود را از دست میدهد . چرا که اگر ولی معصوم وجود داشته باید دیگر نیازی به ولی فقیه نیست . 

به همین جهت ما احتمال میدهیم که آنان میخواهدن به واسطه ی جریان انحرافی با پرچمداری الف.ر.م در این روز و با تداوم آن در تاریخ های بعدی فتنه ی جدیدی را که صد ها برابر شدید تر از فتنه ی 88 است را رقم بزنند . علت شدید بودن این فتنه آن است که هر دوی این جبهه ها امام معصوم را قبول دارند و برای اهدافشان میجنگند. آن یکی که طرف حق است برای ثبات نظام تلاش میکند و دیگری که باطل است بر فرض غلطش که کنار گذاشتن ولی فقیه است تکیه میکند. 

همچنان امیواریم که این فرضمان به حقیقت نپیوندد. چرا که جنگ سخت، آسان تر از جنگ نرم است و جنگ نرم آسان تر از جنگ داخلی است . بنابراین کنترل جنگ داخلی بسیار سخت است . یقین داشته باشید که فتنه ای در آینده در کشور برپا خواهد شد به اصطلاح دیرو زود دارد ...  آقای الف.ر.م را جدی بگیرید یکی از علمای مطرح کشور از ایجاد فتنه توسط ایشان قبلا سخنانی فرموده بود. 

به هر شکل هدف نظام سلطه ایجاد یک تنش شدید داخلی در کشور است که تا در صورت به حقیقت پیوستن آن، بیشترین بهره برداری سیاسی را انجام دهد تا به هر شکلی که شده ایران را نابود سازد و با این کارمیتواند همه ی بیداری های جهانی را نابود کند پرا که اگر پرچمدار یک جنگ نابود شود عملا دیگر افراد نا امید خواهدن شد و آن دوره است که پروژه ی عظیم نابودی انسانیت میتواند عملی شود. 

اما ما یقین داریم که هرگز اینچنین نخواهد شد و ایران همچنان به عنوان یک پرچمدار بیداری جهانی پابرجا خواهد ماند . و شک نداریم که سال 2012 که به عنوان پایان دنیا معرفی شده در حقیقت پایان نابودی خود آنان است که به تدریج ادامه خواهد یافت و انشاءالله در آینده ای نزدیک نابودی صهیونیزم را با چشمانمان خواهیم دید. (استفاده از این مطلب حتی بدون ذکر منبع   مجاز است. )

نوع مطلب : مطالب جالب، 
برچسب ها : 2012، سال2012، پایان صهیونیزم،
لینک های مرتبط :

شنبه 7 خرداد 1390 :: نویسنده : علیرضا حزبه نژاد
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


باسلام خدمت دوستان گرامی این وبلاگ مخصوص سرگرمی و اوقات فراغت شما دوستان می باشد و از
آمدن شما به این وبلاگ بسیار ممنون و متشکرم و خواسته ای که از شما دارم این است که برایم نظر بگذارید.
شما می توانید با نظرات خود هم به بهبود وبلاگ کمک کنید و هم می توانید سوال ها و پیشنهاد ها و درخواست های خود را به اطلاع من برسانید خواسته ی دیگری که از شما دارم این است که در نظر سنجی هم شرکت کنید با تشکر از شما

مدیر وبلاگ : علیرضا حزبه نژاد
نظرسنجی
به نظر شما کدام یک از بخش ها بهتر از بقیه ی بخش ها می باشد. شما با نظرتان می توانید به ما کمک کنید. با تشکر.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی